11 rész után elérkezett a pillanat, amire sokan vártak: a csatorna igazgatója váratlan bejelentést tett a Házasság első látásra műsor sorsáról.


A TV2 programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója most megszólalt és elárulta.

A Házasság első látásra harmadik évada igazán izgalmas kezdettel indult. Az első héten két epizódot is bemutattak, ami hatalmas örömöt okozott a rajongók számára.

Most, ezen a héten úgy volt, hogy naponta egy-egy részt láthatnak a nézők. Fischer Gábor, a TV2 programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója hatalmas bejelentéseket tett közösségi oldalán. Még a 12. rész vetítése előtt jelentkezett be és nagy hírt hozott.

Ezen a héten módosították a műsorrendet, hogy a Házasság első látásra rajongói kedvezőbb időpontban élvezhessék a sorozatot.

Ezután ismét helyreáll a megszokott rend, és a szokásos hétköznapi élet folytatódik, amikor a TV2 csatornán újabb epizódokkal jelentkezik a házasodós reality.

A műsor legújabb epizódjában egy friss házaspár érkezik, és egy új esküvőre készülhetünk! Jelenleg csupán a mennyasszonyt ismerhetjük meg, de a szerdai adásban végre fény derül a vőlegény kilétére is. A násznépben pedig régi és új kedvencek is ott lesznek: Sanyáék, Miló Vikiék, Zsolték és Kármenék is csatlakoznak a mulatsághoz. Izgalommal várjuk, mi történik!

Related posts