Ittas harcos feszítette izmait Szeged szívében.


Pető Brúnó nem kímélte a zsűri tagjait, miután éles kritikát fogalmazott meg Szabó Zsófival szemben - nézd meg a videót!

A Sze­ge­di Járá­si Ügyész­ség vádat emelt azzal a fér­fi­val szem­ben, aki tavaly május­ban ittasan akart vere­ked­ni egy gya­lo­gos­sal Sze­ged bel­vá­ro­sá­ban, de végül őt vitte el a mentő - számolt be kedden a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség.

A vádirat szerint a vádlott 2024. május 12-én, reggel a buszpályaudvar környékén egy zebránál találkozott egy férfival és két nővel, akik vele várakoztak. Az ittas elkövető, aki összefüggéstelenül beszélt, megpróbálta megszólítani őket, ám kezdetben nem méltatták őt válaszra, így továbbra is gyanakvóan folytatta a mondandóját.

Egyetlen csapás zárta le a tumultust.

A vádlott és a férfi között kialakult nézeteltérés során provokatívan kihívta őt egy verekedésre. Miután a társaság átkelt a gyalogátkelőhelyen, a vádlott utánuk futott, majd háromszor megütötte a férfit. A megtámadott személy erre úgy reagált, hogy visszaütött, aminek következtében a vádlott összeesett és elájult. A férfi ezt követően mentőt hívott, és a rendőrök megérkezéséig a helyszínen maradt.

A vád­lot­tat a járá­si ügyész­ség garáz­da­ság vét­sé­gé­vel vádol­ja, bűnös­sé­ge kér­dé­sé­ben a Szegedi Járás­bí­ró­ság dönt majd.

A támadások megelőzően a bemelegítő vádlottról egy térfigyelő kamera készített felvételt.

Related posts