Takács Marika, az ország legelragadóbb bemondója, szépsége nem csupán a képernyőn, hanem a valóságban is lenyűgözte a közönséget. Most, a ritkán látott lánya, aki örökölte édesanyja varázslatos vonásait, egy új fejezetet nyit a családi örökségben.

A BKK bejelentette, hogy átalakítja bérletrendszerét: felfedjük, mi vár ránk az új megoldásokkal!
Takács Marika volt Magyarország első bemondónője, akiért a 60-as évektől kezdve 30 éven át rajongott az egész ország.
A Magyar Televíziózás egyik legemlékezetesebb bemondójaként őrzik meg emlékét, elbűvölő mosolya és egyedi vonzereje miatt. Sajnos, 1997-ben túl korán kellett búcsút vennünk tőle. Középiskolás lánya, Kazimir Annamária, fokozatosan lépdelt anyja nyomdokain, bár mindig is törekedett arra, hogy távol tartsa magát a reflektorfény világától.
Takács Marika lányáról készült fotót itt tudod megtekinteni.
Kazimir Annamária mindössze 16 esztendős volt, amikor édesanyja távozott az életéből, majd két év elteltével édesapja, a neves színművész Kazimir Károly is örökre búcsút intett. Szülei egyértelműen ellenezték, hogy ő is a színészi pályát válassza, azonban a művészet világa mindig is közel állt a szívéhez, így az ő hívása sosem hagyta el.
- Anyukám a televíziótól, apukám a színháztól akart távol tartani. Ezért a muzsikuspályát látták a legjobbnak számomra. Nem bánom, rengeteget köszönhetek a zenei múltamnak. Végül az újságírás felé vettem az irányt - mondta a Story magazinnak.
Újságíróként kezdte karrierjét, majd több mint 10 évig volt a Katona József Színház sajtóreferense. Idén pedig újabb kihívás elé nézett, és ő lett a Park FM rádió szakmai vezetője. Szülei emlékét azóta is őrzi, a tragikus elvesztésüket pedig talán sosem tudja majd igazán feldolgozni.
Az elvesztésük fájdalma olyan mélyen belém ivódott, hogy szinte feldolgozhatatlan tragédiaként élem meg. De az életben mindig akadtak olyanok, akik támogattak, és megfogták a kezem, amikor a legnagyobb szükségem volt rá. Ők ma is a biztonságot és a család érzését nyújtják számomra. Úgy vélem, mindenkinek megvan a saját szenvedéstörténete, a maga tragédiája; ebben a nehézségek között nem érdemes versenyezni másokkal. Mindenki saját keresztjét hordozza, és fontos, hogy tiszteletben tartsuk egymás fájdalmát.
Kifejtette, hogy nap mint nap eszébe jutnak a szülei, és szeretettel őrzi az emléküket a szívében. Minden egyes szituációban elmerül a gondolatban, vajon mit mondanának, hogyan reagálnának a jelenlegi eseményekre, és mi lenne a véleményük az életéről és arról a pontról, ahol most áll. Akár az ország sorsáról, akár saját útjáról van szó, mindig próbálja elképzelni, milyen tanácsokat adnának neki, és mit éreznének a legfrissebb történések láttán.